talomyyjän tapaaminen

Tarjouslaskentailta Pakkalassa

Pakkalankuja 7, Vantaa

1.12.2022 16:00-19:00


Onko haaveissasi omakotitalon rakentaminen? Kiinnostaako suositun Ideal-malliston uunituoreet uutuusmallit?

Tervetuloa Designtalon Tarjouslaskentailtaan Pakkalan Studiolle! Tule kuulemaan tarjoamistamme kotimahdollisuuksista, tuhansien eurojen arvoisesta jouluedusta sekä tutustumaan upouusiin Ideal-talomalleihin! Yksilöllisesti muunneltavan Nordic-mallistomme rinnalla on suuren suosion saanut, valmiiksi suunniteltu ja edullinen Ideal-mallisto, joka on täydentynyt uusilla talomalleilla. Tartu tilaisuuteen – nyt on mahdollisuus tutustua uutuuksiin ensimmäisten joukossa yhdessä asiantuntevan talomyyjän kanssa!

Vakavarainen ja vastuullinen DEN on tukenasi jo rakentamisprojektin alkumetreistä lähtien. Meillä DENillä on vahva alueellinen tuntemus ja luotettavat pitkäaikaiset yhteistyökumppanit. Tilaisuudessa on pannu kuumana ja tarjolla pientä purtavaa. Myyjämme kertovat mielellään erilaisista vaihtoehdoista ja antavat halutessasi kokonaiskustannusarvion sekä neuvovat projektin eteenpäin viemisessä. Paikalla on mahdollisuus osallistua myös Finnish Design Shopin 300 euron arvoisen lahjakortin arvontaan. Lämpimästi tervetuloa!

Huom! Samassa osoitteessa samaan kellonaikaan järjestetään Finnlamellin studiolla Rakentajailta.

Tapahtumassa paikalla

Ari Kiviniemi

Ari Kiviniemi

Helsinki-Vantaa-Espoo

040 707 8547

ari.kiviniemi@designtalo.fi

Hannes Hellgren

Hannes Hellgren

Länsi-Uusimaa

040 353 9608

hannes.hellgren@designtalo.fi

Hans Montin

Hans Montin

Helsinki-Vantaa-Espoo

050 383 8656

hans.montin@designtalo.fi

Juhani Laurila

Juhani Laurila

Kerava-Mäntsälä-Porvoo ja Lahti-Kouvola-Kotka

050 910 9311

juhani.laurila@designtalo.fi

Jukka Pietarila

Jukka Pietarila

Helsinki-Vantaa-Espoo

041 468 6592

jukka.pietarila@designtalo.fi

Panu Pentinsaari

Panu Pentisaari

Helsinki-Vantaa-Espoo

040 637 7677

panu.pentinsaari@designtalo.fi

Sami Ikonen

Sami Ikonen

Nurmijärvi-Hämeenlinna

040 665 6935

sami.ikonen@designtalo.fi

talomyyjän tapaaminen

Tule taloesittelyyn ja osallistu 300 € lahjakortin arvontaan

Tule tutustumaan Designtaloihin paikan päälle ja osallistu arvontaan. Arvomme 300 € arvoisen Finnish Design Shop -lahjakortin kaikkien 31.12.2022 mennessä Designtalon tapahtumissa yhteystietonsa jättäneiden kesken.

Designtalo talokirja

Tutustu talomallistoihimme yksissä kansissa!