talomyyjän tapaaminen

Tarjouslaskentailta Pakkalassa

Pakkalankuja 7, Vantaa

17.1.2023 16:00-19:00

Onko haaveissasi omakotitalon rakentaminen? Kiinnostaako suositun Ideal-malliston uunituoreet uutuusmallit?

Tervetuloa Designtalon Tarjouslaskentailtaan Pakkalan Studiolle! Tule kuulemaan tarjoamistamme kotimahdollisuuksista sekä tutustumaan upouusiin Ideal-talomalleihin. Yksilöllisesti muunneltavan Nordic-mallistomme rinnalla on suuren suosion saanut, valmiiksi suunniteltu ja edullinen Ideal-mallisto, jota on täydennetty uusilla talomalleilla. Tartu tilaisuuteen – nyt on mahdollisuus tutustua uutuuksiin yhdessä asiantuntevan talomyyjän kanssa!

Vakavarainen ja vastuullinen DEN on tukenasi jo rakentamisprojektin alkumetreistä lähtien. Meillä DENillä on vahva alueellinen tuntemus ja luotettavat pitkäaikaiset yhteistyökumppanit. Tilaisuudessa on pannu kuumana ja tarjolla pientä purtavaa. Myyjämme kertovat mielellään erilaisista vaihtoehdoista ja antavat halutessasi kokonaiskustannusarvion sekä neuvovat projektin eteenpäin viemisessä. Lämpimästi tervetuloa!

Huom! Samassa osoitteessa samaan kellonaikaan järjestetään Finnlamellin studiolla Rakentajailta.

Tapahtumassa paikalla

Ari Kiviniemi

Ari Kiviniemi

Helsinki-Vantaa-Espoo

040 707 8547

ari.kiviniemi@den.fi

Hannes Hellgren

Hannes Hellgren

Länsi-Uusimaa

040 353 9608

hannes.hellgren@designtalo.fi

Hans Montin

Hans Montin

Länsi-Uusimaa, Kanta-Häme

050 383 8656

hans.montin@designtalo.fi

Juhani Laurila

Juhani Laurila

Itä-Uusimaa

050 910 9311

juhani.laurila@designtalo.fi

Jukka Pietarila

Jukka Pietarila

Helsinki-Vantaa-Espoo

041 468 6592

jukka.pietarila@designtalo.fi

Panu Pentinsaari

Panu Pentisaari

Helsinki-Vantaa-Espoo

040 637 7677

panu.pentinsaari@designtalo.fi

Sami Ikonen

Sami Ikonen

Itä-Uusimaa

040 665 6935

sami.ikonen@designtalo.fi

talomyyjän tapaaminen

Tule taloesittelyyn ja osallistu 300 € lahjakortin arvontaan

Tule tutustumaan Designtaloihin paikan päälle ja osallistu arvontaan. Arvomme 300 € arvoisen Verkkokauppa.com -lahjakortin kaikkien 30.6.2023 mennessä Designtalon tapahtumissa yhteystietonsa jättäneiden kesken.

Designtalo talokirja

Tutustu talomallistoihimme yksissä kansissa!