talomyyjän tapaaminen

Ota meihin yhteyttä

Hae alueesi myyjää:

Ari Kiviniemi

Ari Kiviniemi

Helsinki-Vantaa-Espoo

040 707 8547

ari.kiviniemi@designtalo.fi

Hans Montin

Hans Montin

Helsinki-Vantaa-Espoo

050 383 8656

hans.montin@designtalo.fi

Jukka Pietarila

Jukka Pietarila

Helsinki-Vantaa-Espoo

041 468 6592

jukka.pietarila@designtalo.fi

Panu Pentinsaari

Panu Pentisaari

Helsinki-Vantaa-Espoo

040 637 7677

panu.pentinsaari@designtalo.fi

Hannes Hellgren

Hannes Hellgren

Länsi-Uusimaa

040 353 9608

hannes.hellgren@designtalo.fi

Juhani Laurila

Juhani Laurila

Kerava-Mäntsälä-Porvoo ja Lahti-Kouvola-Kotka

050 910 9311

juhani.laurila@designtalo.fi

Sami Ikonen

Sami Ikonen

Nurmijärvi-Hämeenlinna

040 665 6935

sami.ikonen@designtalo.fi

Janne Junnila

Janne Junnila

Varsinais-Suomi, Satakunta

040 686 5530

janne.junnila@designtalo.fi

Tuomo Ruusunen

Tuomo Ruusunen

Varsinais-Suomi, Satakunta

050 505 1520

tuomo.ruusunen@designtalo.fi

Niko Kottonen

Niko Kottonen

Varsinais-Suomi

040 575 4728

niko.kottonen@designtalo.fi

Ville Saikkonen

Ville Saikkonen

Pirkanmaa

040 168 9966

ville.saikkonen@designtalo.fi

Juuso Sajakoski

Juuso Sajakoski

Pirkanmaa

040 834 5339

juuso.sajakoski@designtalo.fi

Tuomo Hassinen

Tuomo Hassinen

Jyväskylä-Mikkeli

050 409 4316

tuomo.hassinen@designtalo.fi

Tuure Haavisto

Tuure Haavisto

Joensuu-Savonlinna-Lappeenranta

040 356 5142

tuure.haavisto@designtalo.fi

Jani Vainionpää

Jani Vainionpää

Etelä- ja Keski-Pohjanmaa

040 665 9945

jani.vainionpaa@designtalo.fi

Joni Savela

Joni Savela

Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu ja Lappi

040 669 5553

joni.savela@designtalo.fi

Erik Luokkanen

Erik Luokkanen

Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu ja Lappi

045 172 9773

erik.luokkanen@designtalo.fi

Arto Kuha

Arto Kuha

Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu ja Lappi

040 547 6091

arto.kuha@designtalo.fi

Ammattirakentajamyynti:

Harri Ruokonen

Avainasiakaspäällikkö, koko Suomi
050 541 8790
harri.ruokonen@den.fi

Toimipisteet ja studiot:

Studiot ja toimipisteemme ovat avoinna vain ajanvarauksella. Sovi tapaaminen
talomyyjän kanssa.

location marker

Vantaa,
Designtalon
Studio

Pakkalankuja 7, 1. krs
01510 Vantaa
Avaa kartta

location marker

Oulu,
Designtalon
Studio

Karhuojantie 2, 1. krs
90460 Oulunsalo
Avaa kartta

location marker

Pirkkala,
Designtalon
Studio

Haikanvuori 3 a 6
33960 Pirkkala
Avaa kartta

location marker

Kuopio,
Designtalon
Studio

Kylmämäentie 9
70800 Kuopio
Avaa kartta

location marker

Nivala, tehdas
ja toimipiste

Pajatie 41
85500 Nivala
Avaa kartta

location marker

Raisio,
toimipiste

Tuotekatu 7
21200 Raisio
Avaa kartta

location marker

Vaasa,
toimipiste

Kirkkopuistikko 5
65100 Vaasa
Avaa kartta

location marker

Jyväskylä,
toimipiste

Ahjokatu 18 2. krs.
40320 Jyväskylä
Avaa kartta

location marker

Joensuu,
toimipiste

Merimiehenkatu 37
80100 Joensuu
Avaa kartta

location marker

Lahti,
toimipiste

Karistonkatu 2
15160 Lahti
Avaa kartta

location marker

Rauma,
toimipiste

Pakkahuoneenkatu 2
26100 Rauma
Avaa kartta

location marker

Lappeenranta,
toimipiste

Myllärinkatu 4 53550 Lappeenranta
Avaa kartta

Jätä yhteyden­ottopyyntö

Talomyyjämme ovat kodin hankinnan asiantuntijoita, joilla on näkemystä löytää juuri sinulle oikeat ratkaisut. Jätä meille yhteydenottopyyntö, niin alueesi myyjä ottaa sinuun pikimmiten yhteyttä!

Designtalo Auroran Ruusu keittiö

Asiakaspalvelun ja projektipäälliköiden yhteystiedot