talomyyjän tapaaminen

Ota meihin yhteyttä

Hae alueesi myyjää:

Sinikka Rainio

Uusimaa

040 5939806

sinikka.rainio@designtalo.fi

Pekka Silver

Keski-Pohjanmaa

040 619 0352

pekka.silver@designtalo.fi

Lari Kuikka

Päijät-Häme, Kanta-Häme

040 628 8303

lari.kuikka@den.fi

Sanni Pohjonen

Länsi-Uusimaa

045 634 0786

sanni.pohjonen@designtalo.fi

Hannes Hellgren

Hannes Hellgren

Länsi-Uusimaa

040 353 9608

hannes.hellgren@designtalo.fi

Juhani Laurila

Juhani Laurila

Itä-Uusimaa

050 910 9311

juhani.laurila@designtalo.fi

Janne Junnila

Janne Junnila

Varsinais-Suomi, Satakunta

040 686 5530

janne.junnila@designtalo.fi

Tuomo Ruusunen

Tuomo Ruusunen

Varsinais-Suomi, Satakunta

050 505 1520

tuomo.ruusunen@designtalo.fi

Ville Saikkonen

Ville Saikkonen

Pirkanmaa

040 168 9966

ville.saikkonen@designtalo.fi

Juuso Sajakoski

Juuso Sajakoski

Pirkanmaa

040 834 5339

juuso.sajakoski@designtalo.fi

Tuomo Hassinen

Tuomo Hassinen

Jyväskylä-Mikkeli

050 409 4316

tuomo.hassinen@designtalo.fi

Tuure Haavisto

Tuure Haavisto

Joensuu-Savonlinna-Lappeenranta

040 356 5142

tuure.haavisto@designtalo.fi

Joni Savela

Joni Savela

Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu ja Lappi

040 669 5553

joni.savela@designtalo.fi

Arto Kuha

Arto Kuha

Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu ja Lappi

040 547 6091

arto.kuha@designtalo.fi

Ammattirakentajamyynti:

Harri Ruokonen

Harri Ruokonen

Myyntipäällikkö ammattirakentaminen
050 541 8790
harri.ruokonen@den.fi

Ari Kiviniemi

Ari Kiviniemi

Ammattirakentajamyynti
040 707 8547
ari.kiviniemi@den.fi

Lari Kuikka

Ammattirakentajamyynti
040 628 8303
lari.kuikka@den.fi

Toimipisteet ja studiot:

Studiot ja toimipisteemme ovat avoinna vain ajanvarauksella. Sovi tapaaminen
talomyyjän kanssa.

location marker

Vantaa,
Designtalon
Studio

Pakkalankuja 7, 1. krs
01510 Vantaa
Avaa kartta

location marker

Oulu,
Designtalon
Studio

Karhuojantie 2, 1. krs
90460 Oulunsalo
Avaa kartta

location marker

Pirkkala,
Designtalon
Studio

Haikanvuori 3 a 6
33960 Pirkkala
Avaa kartta

location marker

Kuopio,
Designtalon
Studio

Kylmämäentie 9
70800 Kuopio
Avaa kartta

location marker

Nivala, tehdas

Pajatie 43
85500 Nivala
Avaa kartta

location marker

Raisio,
toimipiste

Tuotekatu 7
21200 Raisio
Avaa kartta

location marker

Seinäjoki,
toimipiste

Kaarretie 6
60510 Seinäjoki
Avaa kartta

location marker

Jyväskylä,
toimipiste

Ahjokatu 18 2. krs.
40320 Jyväskylä
Avaa kartta

location marker

Joensuu,
toimipiste

Merimiehenkatu 37
80100 Joensuu
Avaa kartta

location marker

Lahti,
toimipiste

Karistonkatu 2
15160 Lahti
Avaa kartta

location marker

Rauma,
toimipiste

Pakkahuoneenkatu 2
26100 Rauma
Avaa kartta

location marker

Lappeenranta,
toimipiste

Myllärinkatu 4
53550 Lappeenranta
Avaa kartta

Jätä yhteyden­ottopyyntö

Talomyyjämme ovat kodin hankinnan asiantuntijoita, joilla on näkemystä löytää juuri sinulle oikeat ratkaisut. Jätä meille yhteydenottopyyntö, niin alueesi myyjä ottaa sinuun pikimmiten yhteyttä!

Designtalo Auroran Ruusu keittiö

Asiakaspalvelun ja projektipäälliköiden yhteystiedot